שירותי ייעוץ והטמעה

אנו מספקים שירותי ייעוץ טרום רכישה ולאחריה, ליווי צמוד והטמעה של מערכות מיחשוביות מבוססות מקינטוש ותוכנות.​

המלצות בנוגע לשידרוגי תוכנה וחומרה למערכות קיימות ותוספת אמצעי עזר נלווים.

שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפת

אנו מספקים שירותי תחזוקה שוטפת למחשבי המקינטוש​, שירות הכרחי על מנת לשמור על טווח עבודה ארוך ותקין של המחשב על סך חלקיו, תוך ניצול יכולותיו לאורך זמן מבלי לאבד מיעילותו ומהירותו. 

מעבר לכך, כמובן תמיכת מקינטוש שוטפת הן טלפונית, הן באמצעות שליטה מרחוק וכמובן באתר הלקוח.

הדרכות וקורסים

מעבר לשירותים הטכניים ותמיכת המקינטוש, שמסופקים ע״י מקמן, אנו מעבירים הדרכות וקורסים למוסדות ולפרטיים על מגוון רחב מאוד של תוכנות,​ החל מלימוד מערכת הפעלה על בוריה מרמת מפעיל ועד לרמת טכנאי, כולל זיהוי וטיפול בתקלות נפוצות, עבור בלימוד תיפעול שוטף של המחשב וכלה בהדרכות תוכנות צד שלישי ששולטות בשוק, תוכנות עיצוב וגרפיקה מבית אדובי (אינדיסייגן, אילוסטרייטור, פוטושופ, אקרובט ועוד), תוכנות עריכת וידאו כדוגמת פיינל קאט פרו מבית אפל ועוד...

 

תיקוני תוכנה וחומרה

לעתים מכלול מערכת המחשב - 

(מחשב+מערכת הפעלה+תוכנות) לא מתפקד כיאות אם כתוצאה מבלאי, חוסר בתחזוקה, נזק פיסי או כל תקלה אחרת. לצערנו לעתים רכיבים במחשב מתקלקלים ו/או ניזוקים.​ אנו מטפלים בכל תקלות החומרה במעבדה מנוסה בתיקון מחשבי מקינטוש. מעבר לכך, לעתים גם תוכנות מתנהגות שלא כמצופה מהן וכמובן שגם בהן אנחנו ״מטפלים״ ומחזירים אותן לפעילות תקינה.

 

 

הדרכות תיפעול אייפון ואייפד

עולם המוצרים של אפל, כולל כמובן גם את הניידים והטאבלטים שהובילו ומובילים את העולם המוצרים הניידים והסלולרים.​ במקמן אנחנו מעבירים סדנאות תיפעול והדרכות על האייפון והאייפד על דגמיהם השונים: הכרת המוצר, תיפעול שוטף, ניצול מירבי של תכונותיו, סינכרון מול המחשב, עבודה בענן וגיבוי.